Муфта сполучна металорубака-металічний 15 мм (1/2") GMC-15 TAKEL
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 515556
78,60 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 300 ₴
+380 (66) 045-56-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| ?d: | 15 |
| ?d?: | 21.9 |
| Діаметр рукава, мм | 15мм (1/2") |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Колір | Металевий |
| Найменування скорочене | Муфта з'єднувальна 15мм (1/2") GMC-15 |
| Сумісність | для металорукава з ном. ? 16-18 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78,60 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.




