Муфтаводна для металорукави 20 мм (3/4") введення прямої GMD-20 TAKEL
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 515509
71,70 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 300 ₴
+380 (66) 045-56-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Користувальницькі характеристики | |
| ?d: | 25.7 |
| ?d?: | 27.5 |
| Діаметр рукава, мм | 20 мм (3/4&54) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Колір | Металевий |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Найменування скорочене | Муфта ввідна 20мм (3/4") ввід прямий GMD-20 |
| Сумісність | для металорукава з ном. ? 21 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71,70 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.




