Муфтаводна для металорукави 12 мм (3/8") введення прямої GMD-12 TAKEL
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 515507
42,30 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 300 ₴
+380 (66) 045-56-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Користувальницькі характеристики | |
| ?d: | 19.5 |
| ?d?: | 19 |
| Діаметр рукава, мм | 12мм (3/8") |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Колір | Металевий |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Найменування скорочене | Муфта ввідна 12мм (3/8") ввід прямий GMD-12 |
| Сумісність | для металорукава з ном. ? 11-14 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42,30 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.




