
Металорукав з протяжкою 32 мм (25 м) TAKEL
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 512928/2
42 ₴/м
Мінімальне замовлення — 25 м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 300 ₴
+380 (66) 045-56-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Технічна специфікація
-
∅D:
37.0-37.5
-
∅d:
31.8-32.5
-
Вага, гр.
8060
-
Кіл-ть в бухті, м
25
-
Обсяг бухти, м³
0.048
-
Матеріал
Оцинкована сталь
-
Колір
Металевий
-
Ступінь захисту
IP20
-
Опір стиску, N/сек
320 N / 60 Sec
-
Одиниця виміру
бухта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Упаковка | Бухта |
| Длина в упаковке | 25 м |
| Механічні характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 250 град. |
| Технічні характеристики | |
| Діаметр умовного проходу (Ду) | 32 мм |
| Найбільший зовнішній діаметр (D) | 38 мм |
| Найменший внутрішній діаметр (d) | 30.4 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вогнестійкість | Да |
| Конструкція | Гнучка |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип труби | Металлорукав |
| Додаткові характеристики | |
| Зонд | Да |
| Стійкість до УФ | Да |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 25 м




